Pro náš nový projekt hledáme posilu do týmu na nově otevřenou pozici Finanční účetní.

Uvítáme kandidáty/ky, kteří mají alespoň základní znalost v oblasti účetnictví (fakturace apod.) a chtějí se v této oblasti dále rozvíjet. Novou kolegyni/nového kolegu plně zaškolíme a zvýšíme kvalifikaci v účetnictví tak, aby mohl/a v budoucnu plně pracovat jako samostatná účetní.

Co Vás čeká?

  • Zpracovávání a účtování došlých faktur
  • Účtování bankovních výpisů
  • Kontrolu náležitostí účetních dokladů a jejich evidence
  • Podpora při zpracování přiznání DPH, KH
  • Příprava podkladů pro zpracování měsíčních závěrek
  • Příprava podkladů ke spolupráci s auditory a daňovými poradci
  • Zpracování výkazů pro ČSÚ
  • Spolupráce v rámci týmu účetních

Co od Vás očekáváme?

  • SŠ ekonomického směru výhodou nebo zkušenosti se zpracováním faktur
  • Praxe v administrativě
  • Samostatnost, přátelský a proaktivní přístup.
  • A především chuť dále se učit a rozvíjet svou kvalifikaci

Co Vám nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity (mj. stravenky, sick days, služební telefon)
  • Práci v dynamické a silné skupině
  • Flexibilní pracovní doba