Do finančního týmu na naší centrálu skupiny hledáme kandidáty a kandidátky na pozici Specialisty financování

Náplň práce se bude týkat především těchto činností:

  • Platební styk a kontrola zpracování platebních příkazů včetně mezipodnikových
  • Správa bankovních účtů
  • Plánování likvidity
  • Příprava a správa úvěrových smluv
  • Správa pohledávek a závazků
  • Jednání s finančními institucemi

Pro výkon této pozice je vhodné mít:

  • Preferujeme VŠ ekonomického směru
  • Zkušenost alespoň 2 roky na obdobné pozici
  • Orientace v možnostech financování podniku (bankovní produkty a nástroje)
  • Smysl pro detail, samostatnost a spolehlivost je nezbytnost
  • Schopnost práce v týmu
  • Dobrá znalost MS Office
  • Znalost anglického jazyka alespoň pro e-mailovou komunikaci

Nabízíme:

  • Různorodou práci v rámci české holdingové struktury
  • Přátelský menší kolektiv s rodinnou atmosféru
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na volnočasové aktivity