Finanční controller

Pro náš nový projekt hledáme zkušeného finančního controllera, který má praxi z výrobní společnosti.

Co Vás čeká?

  • Spolupráce při integraci akvírované společnosti do reportingového procesu skupiny CEI
  • Analýza měsíčních výsledků a komentáře odchylek
  • Vytváření pravidelných a ad-hoc reportů
  • Příprava podkladů a podílení se na tvorbě rozpočtu
  • Hodnocení potenciálních investičních akcí

Co od Vás očekáváme?

  • VŠ - Ekonomického zaměření
  • Zkušenosti v oblasti firemního controllingu ve výrobní firmě (ideálně 2 roky a více)
  • Výhodou jsou zkušenosti s akvizicemi
  • Pokročilou znalost MS Excel
  • Výborné analytické myšlení a schopnost odprezentovat výsledky
  • Samostatnost

Co Vám nabízíme?

  • Možnost podílet se na novém projektu v dynamické silné skupině
  • Finanční ohodnocení s motivačními prvky
  • Prostor dále se rozvíjet
  • Zaměstnanecké benefity (mj. stravenky, sick days, služební telefon)
  • Flexibilní pracovní doba
  • Pracoviště Ostrava