Na centrálu skupiny CE Industries, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici specialista ICT/ Uživatelská podpora.
Naše skupina je rostoucí průmyslový holding zaměřený na vybranou oblast jedinečně propojených obchodních a průmyslových činností s vysokou přidanou hodnotou v oblastech energetiky, těžkého strojírenství, recyklace surovin a železniční dopravy.

OČEKÁVÁME OD VÁS

  • Velmi dobrou znalost prostředí Microsoft Windows a souvisejících kancelářských aplikací
  • Samostatnou správu svěřených technologií
  • Samostatnou správu uživatelů
  • Samostatné Instalace HW a SW dle schválených požadavků

  • Středoškolské vzdělání technického směru zakončené maturitní zkouškou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Schopnost práce v týmu a samostatného plnění úkolů
  • Pasivní znalost anglického jazyka
  • Ochota učit se nové věci, dále se vzdělávat
  • Logické a tvůrčí myšlení
  • Výborné komunikační schopnosti, psychická odolnost
  • Schopnost improvizace, pečlivost, ochota
  • Pozice je v hodná i pro absolventy

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Budete samostatně poskytovat lokální (v oblasti Ostravy / Vítkovic) i vzdálenou ICT podporu pracovníkům jednotlivých firem holdingu
  • Budete samostatně vyřizovat a distribuovat požadavky na podporu v rámci ICT týmu a sledovat jejich plnění
  • Budete samostatně spravovat svěřené ICT technologie a vést jejich evidenci

NABÍZÍME VÁM

  • Možnost stát se součástí týmu ICT profesionálů úspěšného investora a pracovat v nově vznikajícím holdingu
  • Profesní a osobnostní rozvoj; přístup k moderním technologiím
  • Pružnou pracovní dobu, ranní směny (8h)