Pozici Specialisty náboru  hledáme pro společnosti Chemcomex MICo z naší divize Energetika, divizi schopnou vlastními silami realizovat komplexní dodávky pro strojírensko-energetický trh. Nabízíme řešení od projektu až k samotné realizaci. Umíme nabídnout široké služby velkého rozsahu, a to přesně na míru konkrétním potřebám. Pomůžeme klientům od energetiky, teplárenství až po petrochemii a papírenství.

Náplň práce:

  • Aktivní vyhledávání kandidátů na sociálních sítích (LinkedIn, jobs atd.) a v interní databázi, zejména se jedná o technické a obchodní pozice.
  • Práce s interními a externími kandidáty (telefonické screeningy, domlouvání pohovorů)
  • Samostatné vedení výběrových řízení na volné pracovní pozice v souladu s interními procesy
  • Odpovědnost za tvorbu inzerce a její vystavení na pracovní portály
  • Zodpovědnost za včasné obsazení svěřených volných pozic
  • Práce s interními systémy, zdroji kandidátů a nástroji podporujícími oblast náboru
  • Reporting a další administrativní činnosti spojené s náborem

Nutná kvalifikace a dovednosti:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Zkušenosti s aktivním náborem, nejlépe z prostředí personální agentury výhodou
  • Zkušenosti s náborem technických (technolog, konstruktér, přípravář) a obchodních pozic

Nabízíme:

  • Pozice  vhodná pro rodiče na rodičovské dovolené
  • 100% Home Office bez požadavku docházet do kanceláře, práce možná odkudkoliv
  • Práce cca na 20 hod týdně
  • Časová flexibilita
  • Nástup ihned